AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE MOCNA NABYĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ JEŹDZIĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE SILNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

W układzie z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Publiczna w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi klientów oraz pasażerów.
Z najbliższej soboty do usunięcia, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. Dodatkowo zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w której zaczynać będzie całkowity zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we całych autobusach zostaną wyizolowane z użytku.

I od soboty, 14 marca autobusy rzucać się będą jedynie i wyłączenie według rozkładu drogi w niedziele. Tym jednym rozkład drogi w dni codzienne przestaje być niezbędni do usunięcia. Jak czytamy w specjalnym komunikacie Kasa Spółki będzie ponad nieczynna. KM Kołobrzeg zaprasza wszystkich interesantów o działanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Użytkownika na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą otwarte bez zmian.

z zmiany biuro obsługi klienta w stolicy Spółki nie będzie używać interesantów. – Na jakieś wątpliwości i zapytania postrzegać będziemy wyłącznie telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne można będzie wrzucić do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wstąpieniem do Spółki Ważna je umieszczać na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments