co trzeba miec aby zrobic paznokcie hybrydowe

temat wybrany: co trzeba miec aby zrobic paznokcie hybrydowe

Paznokcie hybrydowe to coraz popularniejszy sposób na pięknie wyglądające i trwałe paznokcie. Zanim jednak zdecydujemy się na taką stylizację, warto wiedzieć, co jest nam potrzebne i jakie kroki należy podjąć, aby efekt był jak najlepszy.

Przede wszystkim, przed przystąpieniem do stylizacji paznokci hybrydowych należy mieć odpowiednie narzędzia. Wymagane są: lampa UV lub LED do utwardzania lakieru hybrydowego, odtłuszczacz do paznokci, pilnik, bufki do polerowania, baza hybrydowa, kolorowy lakier hybrydowy, top hybrydowy, a także płyny do dezynfekcji i do usuwania hybrydy.

Kolejnym krokiem jest przygotowanie paznokci. Należy obciąć skórki, oczyścić paznokcie i zmatowić ich powierzchnię przy pomocy pilnika. Następnie należy usunąć pył i odtłuścić paznokcie przy pomocy specjalnego płynu.

Po przygotowaniu paznokci, kładziemy na nie cienką warstwę bazy hybrydowej, a następnie utwardzamy ją w lampie UV lub LED. Kiedy baza jest już utwardzona, możemy nałożyć pierwszą warstwę kolorowego lakieru hybrydowego. Po każdej warstwie lakieru należy utwardzać paznokcie w lampie przez kilka minut.

Na końcu nakładamy top hybrydowy i utwardzamy go w lampie. Po utwardzeniu ostatniej warstwy możemy usunąć warstwę dyspersyjną przy pomocy płynu do usuwania hybrydy.

W ten sposób możemy uzyskać piękne i trwałe paznokcie hybrydowe. Pamiętajmy jednak, że stylizacja ta wymaga czasu i precyzji. Warto też pamiętać o regularnym uzupełnianiu hybrydy, aby paznokcie zawsze prezentowały się pięknie i zadbane.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: co trzeba miec aby zrobic paznokcie hybrydowe

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments