Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.

      Brak komentarzy do Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.

Prowadząc własny biznes lub będąc zatrudnionym na na umowę o pracę, odprowadzamy opłaty na ubezpieczenie zdrowotne.

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Są to narzucone odgórnie składki, które odprowadzać powinien każdy zatrudniony na umowę człowiek. Z tych comiesięcznych wpłat do zakładu ubezpieczeń korzystamy w w sytuacji gdy odwiedzamy klinikę, pobycie na zwolnieniu itp. Ale osoby, które wyjątkowo dbają o swoje zdrowie oraz wygodę leczenia, mają jeszcze dodatkowe rozwiązanie.

W ostatnich latach w ekspresowym tempie otwierają się biznesy, które oferują dobrowolne ubezpieczenia zdrowotne. Tego typu dodatkowe świadczenie zapewni nam lepszy standard leczenia, krótsze okresy oczekiwania na wizytę u doktora, a także dają możliwość skorzystania z płatnych zwolnień zdrowotnych.

Wartości tego rodzaju świadczeń nie są bardzo wygórowane. Standardowe polisy zaczynają się od 100zł netto więc nie jest to zbyt duży koszt a w sytuacji nieprzewidzianego wypadku ekspresowo może okazać się, że były to idealnie zainwestowane pieniądze.

Należy więc poważnie zastanowić się nad tego typu dodatkiem do ubezpieczenia. Może ono okazać się kluczowym w przypadku gdy stracimy zdolność do wykonywania zawodu i pracy.

zobacz również Agencja Pracy Tymczasowej

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments