DPD kurierzy Tuczno

      Brak komentarzy do DPD kurierzy Tuczno

Firma Kurierzy skupia się upraszczaniem całego procesu tworzenia zamówień od wystawienia zamówienia na przesyłkę przesyłki aż do dania. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki jak oraz zdrowe zlecenia paletowe, hurtowe dla firm. Świadczymy również wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (widoczne na lokalnej stronie po wejściu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o dostarczeniu przesyłki, duża i bezpieczna nagroda za pomoc, infolinia dostępna dla użytkowników w porach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy uwagę w razie jakichkolwiek problemów z daniem przesyłki, posiadamy zniżki (na przykład dla biznesów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na przykład wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid oraz znacznie, wiele nowych. Zamawianie z nami przesyłek, to banalnie prosta czynność, oszczędzająca chwila oraz pieniądze.

DPD kurierzy zachodniopomorskie

 

Jesteśmy jakąś z prowadzących firm na zbytu poruszających się logistykom przesyłek. Siedzimy na swoją firmę już od 2009 roku i dajemy się profesjonalizmem, na jakimkolwiek okresie naszej działalności – od zamówienia do dania.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych klientów na placu naszego regionu a za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi korporacjami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, a klientami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas swoich odbiorców i wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych właśnie dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez powodu na ostatnie, czy jesteś przesyłkę nie standardową, czyli jej trwanie doręczenia ma żyć ustalony, uwzględniając rodzaj opakowania i układ przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana podstawa danych wybierze ci najtańszą dostępną drogę na zbytu spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy zachodniopomorskie

Po wypełnieniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego prowadzonej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium zgody na temat wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od terminu dostawy, firmy która zajmuje najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia następnego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na ścianie www. wysylka-palety. pl możesz uzyskać dużo danych na temat naszej oferty, także serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas. Nie zostawiaj momentu na przeszukiwanie dziesiątek stron firm kurierskich, by znaleźć najkorzystniejszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, a dowiesz się wszystkiego, by zoptymalizować swoje przesyłki najlepszej jak więc dopiero możliwe.

DPD kurierzy zachodniopomorskie

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę bardzo pilnie i wprowadzając się do każdych norm bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako jedyni z niewielkich na rynku, co daleko wyróżnia nas spośród konkurencji, a tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w transporcie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by posiąść licencję transportową, ale opłacało się, gdyż teraz możemy oznaczać usługi coraz bardziej dobrze.
Jeśli zależysz znaleźć najlepsze przesyłki kurierskie i okazjonalne ceny wysyłek w jednym miejscu, to dopiero u nas. Firma KurJerzy. pl odpowiada ci sytuacja i ochronę o jakiegoś mężczyznę dlatego u nas inwestujesz swój drogi chwila oraz pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na wszelkim świecie. By ułatwić ci związek z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, jednak z łatwością składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci ułatwią ci więcej w rozwiązaniu każdego rodzaju tematów w bezpieczny i troskliwy sposób. Zadowoleni klienci, to reguła rozwoju własnej firmy, dlatego są dla nas najcenniejsi.
Czy wiesz, że stosujemy tylko ze doświadczonych, trwałych i wybranych firm kurierskich? Dzięki temu posiadasz pewność udzielanych przez nas usług na ostatnim szczeblu.

DPD kurierzy zachodniopomorskie

Oczywiście mamy system zgodny z wszelkimi informacjami RODO. Co to świadczy dla ciebie? Rejestrujemy wszystkie niezbędne dane swoich klientów, którymi różnisz się z nami podczas składania zamówień, a następnie chronimy je bezpiecznie razem spośród każdymi informacjami RODO i prawym prawem Polskim.

Działamy fair i znamy jak wart jest twój czas, a jako jedyni na zbytu wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do otrzymania od nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, która z wszelkiego warunku nie została dostarczona na etap. I gdyby jesteś pomysł wysłać produkt kopertowy lub paczkę z gwarancją doręczenia na etap, to dopiero u nas!

Doceniono nas na zbytu Polskim i wyróżniono na tle nowych firm nominacją do nagrody Ekomers w klas „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia zmieniamy polską firmę, by sprostać najbardziej wysokim wymaganiom naszych wszystkich klientów. Wykonamy i twoje wymagania. Nie uważasz? Zadzwoń – z radością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami dasz.

DPD kurierzy zachodniopomorskie

Zobacz również Wysyłka palety

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments