endermologia Karlino

      Brak komentarzy do endermologia Karlino

Ważna z grubym przekonaniem powiedzieć, że właśnie nastała era mody na świeży styl życia. Jeszcze niewiele osób starsza się zdrowo odżywiać, a przy tym często uprawiać sport czy wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe zainteresowania nie są w stanie przynieść tak spektakularnych efektów, jak żeby tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo osób jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wybranych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią poradzić, gdy dieta oraz uczenia fizyczne nie przynoszą pożądanych rezultatów? Reakcją na obecne problemy potrafią być obecne środki z obszaru medycyny estetycznej, w ostatnim endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Świnoujście

Wraz ze fachowcami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę technologię modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej skorzystać.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na własną otyłość

Czym oczywiście jest endermologia? To droga mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To doskonale bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na przykładaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Oznacza to tym jednym, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, a co za tym idzie dużego i złego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura związana z obecnym środkiem wyszczuplającym jest nie tylko całkowicie bezbolesna, lecz oraz po prostu przyjemna – zabieg pozwala się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą strategią możemy wyglądać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeżeli na co dzień matki także do podejmowania z cellulitem opornym na życie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii pozwolą nam zredukować ten temat albo nawet pozbyć się go w sum. Co dobrze, w sukcesu regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili zauważyć też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg zachęca do pracy fibroblasty, które budują nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz sprężystości skóry. Zabieg pomaga także oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego efektem będzie dobrze lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w swoim stylu? Eksperci z Kliniki Miracki mówią o serii 10-20 środków (w relacji od tego, jaki dobrze efekt chcemy zrobić), ale również zaznaczają, że pierwsze sukcesy będą oczywiste zaraz po zakończeniu 3-4. Zabiegi przeprowadza się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest brakiem korzystnym dla ludzi osób, które wybierały w bezpośredni, miły oraz bezbolesny sposób popracować nad jakością swojego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii potrzebne jest ciągle prowadzenie zdrowego sposobie bycia – to ułatwi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy i z powodzeniem stosować z różnymi terapiami z obszaru medycyny estetycznej, aby nasza sylwetka uzyskała całkowicie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej danych na punkt zabiegu endermologii zlokalizujesz na ścianie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments