Giełda BitBay Dęblin

      Brak komentarzy do Giełda BitBay Dęblin

BitBay – istotne informacje
Aby otworzyć konto na giełdzie BitBay potrzeba zaledwie kilku minut. Po wciśnięciu przycisku „Zaloguj” chodzimy do „Zarejestruj”, gdzie wyrażamy swój adres e-mail lub wybieramy dostępną opcję automatycznej rejestracji kontem Google. Po kilku sekundach otrzymujemy maila z linkiem aktywującym konto. Dalej wykonujemy instrukcje wyświetlane na ekranie. System poprosi nas o miejsce swojego loginu, hasła oraz PIN-u do infolinii. Ten jedyny przyda się w terminie kontaktu z biurem obsługi klienta.

Giełda BitBay Hrubieszów

BitBay od początku swojego istnienia nakłada na bezpieczeństwa. Każdy odbiorca może włączyć funkcję uwierzytelniania dwuskładniowego oraz ustawić sobie powiadomienia i zapewnienia. Co ważne, środki klientów w kryptowalutach, przechowywane są w tak zwanych cold walletach. Oznacza to, że nie są one zintegrowane z serwerami giełdy. To niezmiernie cenna informacja, bo dzięki wdrożeniu takiego podejścia, wstęp do sposobów jest jedynie konkretny użytkownik, oraz osoby trzecie nie nie zajrzą do „portfela” konkretnego użytkownika. Ponadto, giełda regularnie doskonali swoje zabezpieczenia i modyfikuje je. Dzięki czemu użytkownicy mogą spać spokojnie, zaś ich kryptowaluty są w całym i estetycznym miejscu.

Giełda BitBay Hrubieszów

Każde konto, które zostanie zrobione na giełdzie BitBay, należy zweryfikować. W współczesnym obiekcie serwis poprosi o zdjęcia lub skany dowodu tożsamości – pewno to stanowić zarówno dowód inny kiedy również paszport. Tylko po zweryfikowaniu będziecie potrafili bawić się w cali funkcjonalnym kontem BitBay. Giełda BitBay Hrubieszów

Zasilenie konta
Jak łatwo można się domyślić, aby skupować kryptowaluty, najpierw należy uzupełnić swoje konto realnymi pieniędzmi. W współczesnym punkcie wybieramy walutę, którą wymagamy doładować konto (jak mówili wcześniej są to złotówki, euro, dolary i funty brytyjskie). W zakładce „portfele” znajduje się wskazany numer konta oraz specjalny tytuł przelewu. Środki księgowane są obecnie trzy razy dziennie, a BitBay nie akceptuje wpłat ekspresowych.

Wpłatę można wziąć również za pośrednictwem karty kredytowej lub debetowej Mastercard oraz Visa. To największa opcja, oraz na zaksięgowanie środków trzeba czekać zaledwie 10 minut. Wpłaty kartami akceptowane są przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W współczesnym sukcesu występujemy ale tylko o złotówkach i euro. W sukcesie pozostałych walut jest nam przelew tradycyjny. Jak ważna się domyślić, zasilenie konta za pomocą karty niesie za sobą i prowizję. Podnosi ona 2,99%, a minimalna prowizja – 10 PLN/ 2.50 EUR. Giełda BitBay Hrubieszów

To niejedyne opcje zasilenia konta na giełdzie, ponieważ ważna to spowodować również za pomocą ekspresowej wpłaty na Poczcie Polskiej. W współczesnym sukcesu również należy liczyć się z prowizją. Koszt wpłaty wynosi 2% wpłacanej wielkości i nie mniej niż 5 zł.

Prowizje
Posiadanie konta na BitBay samo w sobie jest bezpłatne. Nie spłacicie to nic za jego prawo oraz zarządzanie. Jak zawsze łatwo się domyślić, zatrudniająca ponad 200 osób firma pragnie się jakoś utrzymać, a to pobiera od swoich klientów prowizje oraz opłaty. Pełna tabela ponoszonych przez klientów kosztów odpowiedzialna stanowi w umowie, a zarówno na karcie internetowej BitBay. My i zebraliśmy je dla Was tutaj, więc spójrzcie za co BitBay pobierze cenę (dodatkowo w której wysokości):

Ethereum – prowizja 0,01 ETH
Bitcoin – prowizja 0,0005 BTC
Litecoin – 0,001 LTC
Lisk – 0.3 LSK
Bitcoin Cash – 0.001 BCC
Bitcoin Gold – 0.001 BTG
Dash – 0.001 DASH
Ripple – 0.1 XRP
OmiseGo – 13.5 OMG
W sukcesie wypłat swoich kryptowalut, musimy zawierać się z poniższymi kosztami:

Wyplata w placówce Poczty Polskiej – 1% (minimalnie 20 zł, maksymalnie 120 zł)
Przelew bankowy – 6 zł
Wypłata w bankomacie – 10 zł
Wypłata bezpośrednio na mapę płatniczą – 2,99%, prowizja 10 zł
Nie pozostawiajmy, że stoją także prowizje od transakcji stworzonych na giełdzie BitBay. W współczesnym sukcesu informujemy o dwóch podmiotach – maker, czyli osobie, która wystawia konkretną kryptowalutę na aukcja oraz taker, jaki ją płaci. W sukcesie wykorzystania naszych „codziennych walut”, objawiają się one właśnie:

Maker od 0,30% do 0,17%
Taker od 0,43% do 0,25%
W sukcesie handlu na parach krypto-krypto, jesteśmy do postępowania z poniższymi opłatami:

Maker – 0% (brak opłat)
Taker – 0,1%
Warto wiedzieć, że wartości też mogą odpowiednio maleć wraz ze rozwojem ruchów i zainteresowania danej waluty. Jeżeli oraz od jednego początku zdecydujemy się handlować większymi wolumenami, możemy spodziewać się niższych opłat obecnie na starcie.
Giełda BitBay Hrubieszów

Wartości, które tutaj umieściliśmy nie wymieniają się zbyt często. Jeśli już a tak się dzieje, zawsze jest zatem z pomocą dla użytkownika. Ze względu na jeszcze większą konkurencję, gdzie inwestorzy mogą znaleźć dużo niższe prowizje, również BitBay je obniża. Mimo tego, są osoby, które zaczęcie mówią, że kursy i prowizje, które dostaje od swoich klientów BitBay nadal są za wielkie. Giełda więc w różnic na takie zarzuty wielokrotnie odpowiadała i prowadziła, że zyski pozyskiwane tylko w ten rozwiązanie, wykorzystywane są na kursy funkcjonowania giełdy, a też jej rozwój. Wyglądając na energię rozwoju tej podstawy, a ponadto poziom obsługi klienta – nie można narzekać i o zacisnąć zęby i za ten niezwykle duży komfort mienia z BitBay, oddać im zgromadzić na tych prowizjach. Giełda BitBay Hrubieszów

Zobacz również BitBay Giełda

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments