Kobiety mafii Barwice gdzie obejrzeć?

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, stanowi tymże, który sprawia mieszane uczucia wśród widzów. By dobrze zrozumieć film, należy świetnie się w niego wczuć.
Kobiety Mafii informuje o istnieniu rodziny z dzieckiem i ich opiekunką, gangstera dodatkowo jego lubej, i ojca, który gotów jest zrobić dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Nowe Warpno gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wpada na wielki pomysł zwabienia przestępców w sieć, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej program i powoduje opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia czyli na naszą rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo jest bez żadnych problemów, zawsze w dowolnym czasie Bela zostaje zdemaskowana, przez drinka z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film

klik i ogladaj film

Kobiety mafii Nowe Warpno gdzie obejrzeć?

Jeżeli nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością przygotowało się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej inne miejsce. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa produkcja w ABW wpłynęła na rodzaj i zachowanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce odejść z książki, jednak szef, gdy się później okazuje przestępca, wpływa ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej przeznaczeniem, jest zbliżyć się do grupy niebezpiecznych przestępców, którymi zarządza Padrino, pozostający na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w ziemię. Brania się w klubie, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa jednego z gangsterów o pseudonimie cień, do którego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Ten w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w lokalu, dziewczyna przyjeżdża spośród nim do hotelu, gdzie spędzają ze sobą noc. Następnego ranka, po incydencie z bronią, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by ocalić życie. Zabawę z udanego skoku nie trwa jednak długo. Cień zostaje aresztowany, i w obawie przed więzieniem, żywy decyduje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze znaną osobą.

Kobiety mafii Nowe Warpno gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie mężczyznę nie trwa długo. Zostają schwytani i deportowani do Polski, by móc ustawić im zarzuty. Przedstawia mu się jednak rozwiązań z formie obronną ręką. Określa się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zamian umieszczony pozostaje w grupie policyjnej, gdzie będzie uważał pomoc.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z ogromnymi problemami finansowymi. Wraz z opiekunką decydują się na wyjazd do Szwecji, gdzie są zainteresować się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc jest położona w szpitalu. Od tej chwili, los dziecka stanowi w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której występowanie chłopca jest najważniejsze. Prowadzony przez Darię interes, łatwo się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie życie, aby uniknąć kary.
Na wszystkie szczęście, stanowi więc nie udana próba.

Kobiety mafii Nowe Warpno gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w rezultacie występuje na wolność, planuje spędzić chwila z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie stanowi mu to przecież dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, oddała mu truciznę. Mężczyzna pada na posadzkę w kawiarni, oskarżając o próbę morderstwa Izabellę.

Po śmierci starego dziecka i niezdolności marki, do kontroli nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która jest prowodyrem całej akcji. W analogicznym do siebie czasie, w Hiszpanii przeprowadza się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na mężczyźnie, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były pan, pada zabity przez kolejnych ludzi Justyny, którzy na jej działanie brutalnie go mordują. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, decyduje się na zajęcie opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W współczesnym momencie, zamyka się ważna strona kobiety Mafii.

Kobiety mafii Nowe Warpno gdzie obejrzeć?

Choć film ma wiele scen akcji, są również momenty, w jakich wsuwa się kilka materiałów na raz, więc warto oglądać film w zainteresowaniu, aby pojąć o co w nim idzie.

Kobiety mafii Nowe Warpno gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments