Konkurs z nagrodami – statuetki i medale na zamówienie

Konkurs z nagrodami - statuetki i medale na zamówienie

Zorganizowanie konkursu to spory wysiłek. Musi być on atrakcyjny dla uczestników również, a może przede wszystkim, pod względem nagród. To właśnie one motywują zarówno dzieci, jak i dorosłych do większego wysiłku. Nauczyciele oraz pracodawcy prześcigają się w ciekawych formułach konkursów, a także ich tematyce. Organizują również różnego rodzaju nagrody. Te ostatnie często przysparzają wielu kłopotów. Na jakie odznaczenia postawić, by nieodzownie kojarzyły się z wybraną rywalizacją? Koniecznie sprawdź nasze pomysły!

Konkurs z nagrodami – statuetki i medale na zamówienie

Szkolny konkurs – nagrody gwarantowane

Aby zorganizować szkolny konkurs, należy dopilnować wielu szczegółów. Żadna rywalizacja nie może odbyć się bez uczestników, dlatego niezbędne jest sporządzenie odpowiedniego ogłoszenia, które zachęci dzieci oraz młodzież do wzięcia w niej udziału. Oprócz ciekawego tematu czy niebanalnej formuły konkursu, do uczestnictwa zachęcają także nagrody, również te za uczestnictwo. Nie powinno ich zabraknąć!

Mistrzowi ortografii czy następcy Einsteina warto podarować coś, co pozwoli mu na dłużej zapamiętać swoje osiągnięcia. Medale na zamówienie to świetny pomysł! Indywidualnie zaprojektowane medale sprawią, że laureaci konkursów poczują się wyróżnieni i docenieni. Na medalu możesz umieścić dowolny grawer, a nawet niewielkie grafiki. Dzięki temu Twoje nagrody będą jedyne w swoim rodzaju. Medale na zamówienie nie są drogie, więc właściwie każdy uczestnik rywalizacji może je otrzymać. Oczywiście powinny się od siebie różnić w zależności od zajętych miejsc – inne dla najlepszych uczestników, a inne za uczestnictwo. W ten sposób wyróżnisz laureatów, a innym uczniom pokażesz, że ich zaangażowanie jest bardzo istotne i również zasługuje na docenienie.

Zawody sportowe – nagroda przede wszystkim

Zawody sportowe to specyficzna rywalizacja. Szczególnie tutaj liczą się osiągnięte wyniki. Każdy chciałby być najlepszy, pokonać rywali i zwalczyć swoje ograniczenia. Nagroda jako ukoronowanie wysiłku ma szczególne znaczenie bez względu na wiek sportowców. Właśnie z tego powodu powinieneś się nad nimi dobrze zastanowić.

Medale na zamówienie sprawdzą się również w tym przypadku, jednak doskonałym pomysłem jest także uhonorowanie zawodników statuetkami z personalizowanymi grawerami. Takie trofeum sportowe będzie przypominało zwycięzcom o ich osiągnięciach przez długie lata. Statuetka może przyozdobić półkę w pokoju dziecka i wszystkim wchodzącym przypominać o jego sukcesach.

Oprócz tradycyjnych pucharów i statuetek możesz wybrać stalowe figurki, odzwierciedlające konkretną dyscyplinę sportu. Oferty sklepów internetowych są właściwie nieograniczone, wszystko zależy od Twojej wyobraźni i zaangażowania.

Trofea dla dorosłych

Konkursy pracownicze cieszą się większą popularnością, jeśli nagroda jest atrakcyjna. Oczywiście możesz podarować swoim podwładnym wartościowe prezenty, jednak nawet symboliczne odznaczenie ma ogromny wpływ na ich motywację. Jeśli chcesz, by Twoi pracownicy poświęcili swój wolny czas i wzięli udział w zorganizowanym konkursie, koniecznie zatroszcz się o nagrody. Oczywiście możesz postawić na medale na zamówienie lub statuetki – to podarunki uniwersalne, na których możesz umieścić różne dedykacje. Dobrym rozwiązaniem jest także sięgnięcie po personalizowane breloczki, ciekawe magnesy pamiątkowe czy niebanalne stojaki na wino.

Zamówienie odpowiednich nagród to dobry krok na drodze do zorganizowania konkursu, cieszącego się powodzeniem. Już dziś pomyśl o tych szczegółach i spraw, by uczestnicy Twojego przedsięwzięcia zapamiętali je na dłużej!