Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

      Brak komentarzy do Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

Przedsiębiorcy nie pogodzili się na teren oferowany przez miasto, jako zastępczy, na etap remontu targowiska miejskiego przy ulicy Trzebiatowskiej. Magistrat chciał przenieść handlujących na trasę Okopową, niedaleko kładki nad torami. Przeszkodą traktował być krótki dojazd oraz minus miejsc parkingowych.

Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

 

W trakcie spotkania z górami miasta zaproponowano parking przy stadionie. Tu przeszkodą jest przecież plan zagospodarowania, który uniemożliwia handel w tym znaczeniu. Chociaż urzędnicy sprawdzą czyli na chyba nie odda się nic w tym temacie zrobić. Alternatywą ma żyć miejsce naprzeciw kołobrzeskiego cmentarza. Docelowo stanowi one określone pod budowę nowego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Wkrótce kupcy wraz z ludźmi mają przyjrzeć się wskazanej lokalizacji.

Dodatkowo handlujący chcieliby zmienić termin wartego 6,5 miliona remontu. Magistrat chciał rozstrzygnąć przetarg dodatkowo w tymże roku, tak by po 4 miesiącach prac można było z powrotem handlować przy ulicy Trzebiatowskiej. Jednak prawdopodobne jest, że remont zacznie się dopiero jesienią. Jak mówią handlujący, to wiosna stanowi gwoli nich najgorętszym okresem.

Przypomnijmy: oprócz nowej drodze, na rynku przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się oraz inne punkty handlowe, zadaszenie dla młodszych handlarzy i oświetlenie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments