OD PONIEDZIAŁKU CZĘŚĆ HOTELI ZAWIESZA DZIAŁALNOŚĆ. PRZEDSIĘBIORCY NADAL CZEKAJĄ NA DECYZJĘ WOJEWODY O POTRZEB ZAMKNIĘCIA OBIEKTÓW

OD PONIEDZIAŁKU CZĘŚĆ HOTELI ZAWIESZA DZIAŁALNOŚĆ. PRZEDSIĘBIORCY NADAL LICZĄ NA DECYZJĘ WOJEWODY O KONIECZNOŚCI ZAMKNIĘCIA OBIEKTÓW

W połów kołobrzeskich obiektów hotelowych, już z soboty, goście szkoleni są o konieczności rezygnacji z dalszego pobytu w niniejszych stanowiskach. Dobrze od poniedziałku przedsiębiorcy z części turystycznej chcą zawiesić działalność swoich pensjonatów, nadal czekają ale na decyzję wojewody w współczesnej potrzebie.

Oficjalne urzędowe rozporządzenie prawdopodobnie istnieć podwaliną do dalszych, tzw. działań osłonowych dla właścicieli hoteli, pensjonatów czy sanatoriów. Chodzi o uzyskanie ewentualnej pomocy w terenie zobowiązań kredytowych czy podatkowych dla mieszkańców tej części.

Przypominamy; w piątek, 20 hotelarzy wysłało list do wojewody zachodniopomorskiego z prośbą o wydanie decyzji w myśli zamknięcia obiektów. Zadeklarowali, że są gotowi na takie wykonywania w porządku natychmiastowym.

Wiadomo, że część z właścicieli obiektów już zdecydowała o założeniu działalności. – To ostatnie rozsądne rozwiązanie, jesteśmy przecież odpowiedzialni za ludzi, którzy obok nas pracują – słyszymy z indywidualnego spośród nich.

Do punktu wrócimy.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments