Patryk Vega Plagi Breslau Suchań gdzie obejrzeć?

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na podstawach Showmax. Patryk Vega – jeden z najbardziej dobrych polskich reżyserów, twórca takich filmy jak zwykły „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, tym jednocześnie przedstawił coś zupełnie innego.

Patryk Vega Plagi Breslau Gryfice gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły obrazu jest obecny Wrocław. W centrum tym podchodzi do okrutnych morderstw. Każdego dnia o tej jednej godzinie – 18:00 – nikomu inny seryjny morderca zabija w zły sposób kolejną ofiarę. Gdy się okazuje osoby te zawierają zazwyczaj rzecz na sumieniu, a wymiar prawdzie stanowi w kontakcie do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, zabierająca się w wartość Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa te są dziełem indywidualnej również tejże samej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest ważne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w którego rolę dodaje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej kwestie Iwoną Bogacką – wykonywaną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle ciężkie i delikatne śledztwo, w jakim to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Tworzy się wyścig z okresem, nikt nie chce zbliżyć do drugich zbrodni.

Film niestety – na obszarze Polski – nie nie trafił na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie może do ostatniego osiągnąć gdyż kina nie są w stanie pogodzić się na jakość gdzie ten tenże obraz jest przekazywany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, potrzebują one wyłączności na należeć do wykonywania prac w terminie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić pokazywany w kinach warunek tenże potrzebuje być spełniony. W bieżącym terenie nie jest żadnych negocjacji. Film wymaga być dedykowany dla nich na wyłączność przez konkretny termin.

Decyzja o wyświetlaniu filmu tylko na sieciach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z dane odtwarzania prac na salach kinowych i byłą świadomą decyzją. Jak sądzi sam Patryk Vega – dostrzegli oni wtedy kierunek – wyświetlanie obrazów na sieciach internetowych zatrzymuje się jeszcze niezwykle popularne. Spotykają w obecnym silny potencjał. Patryk Vega uważa także, iż istnieje zatem chodzenie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Gryfice gdzie obejrzeć?

Jak prowadzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej zależało mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a jaka jest całkiem inna niż ja również wtedy wszystko co prowadziła do tej chwile […] Jestem tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w współczesną akcję oraz w współczesną bohaterkę, tak i uważam możliwość, iż to również będzie dla mnie jakiś przyczynek do drugich ciekawych ról, jakie są inne niż te, z jakich stanowię popularna do tej pory.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Gryfice gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest dodatkowy do ustalenia w bliskich domowych kinach, realizacja ta grana jest na salach kinowych na terenie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a dodatkowo na obszarze Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten postrzegany jest jako nieźle wykonany – część spośród widzów bierze go za spektakl mający w napięciu do indywidualnego końca. Mówią, iż stanowi w nim niezwykle dynamiczna akcja oraz popularna fabuła. Z przeciwnej części znajdziemy także grupę osób prowadzącą uwagę na gorszy montaż bądź te gorszą jakość, niż w minionych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Gryfice gdzie obejrzeć?

Jak radzi sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to kompletnie inny Vega. W obecnym obrazie nie ma wielowątkowości istotnej dla moich nowych filmów. Nie cierpi także mieszania gatunków. Wtedy stanowi zawsze czysty thriller, w jakich co chwila następuje… aż tu nagle. Tych twistów w układzie obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do ostatniego elementu nie są w stanie uzyskać jak ta sprawa się skończy. Jest ostatnie pewnie czysty dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Gryfice gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments