paznokcie hybrydowe jak malować

temat wybrany: paznokcie hybrydowe jak malować

Paznokcie hybrydowe – jak malować?

Paznokcie hybrydowe to nic innego jak połączenie dwóch technologii: lakieru i żelu UV. Dzięki temu uzyskujemy trwałe, lśniące i pięknie wyglądające paznokcie, które utrzymują się przez wiele tygodni. Jednak jak je malować, aby uzyskać najlepszy efekt? Oto kilka podpowiedzi.

Przygotuj paznokcie

Przed nałożeniem hybrydy należy odpowiednio przygotować płytkę paznokcia. Najpierw oczyść ją z resztek poprzedniego lakieru i zmatów. Następnie przetrzyj paznokieć płynem dezynfekującym, aby usunąć bakterie i olejki. W ten sposób paznokcie będą lepiej przyjmować warstwy hybrydy.

Nałóż bazę

Po przygotowaniu paznokci możemy przystąpić do nałożenia pierwszej warstwy hybrydy – bazy. To ona zapewni trwałość i zabezpieczy paznokieć przed uszkodzeniami. Nałóż ją cienką warstwą i utwardź w lampie UV przez ok. 30 sekund.

Nałóż kolor

Nałożenie koloru hybrydy wymaga odrobiny precyzji i cierpliwości. Ważne, aby nałożyć cienką warstwę, a przed nałożeniem kolejnej dokładnie utwardzić poprzednią w lampie UV. Zwykle wystarczą dwie warstwy, ale w zależności od koloru i intensywności możemy nałożyć trzecią. Pamiętajmy, że każda warstwa powinna być utwardzana przez ok. 30 sekund.

Nałóż top

Ostatnim etapem malowania paznokci hybrydowych jest nałożenie topu. To on zapewni paznokciom wysoki połysk i zabezpieczy je przed uszkodzeniami. Nałóż go cienką warstwą i utwardź w lampie UV przez ok. 60 sekund.

Gotowe!

Paznokcie hybrydowe należy utrzymywać w czystości i regularnie je pielęgnować. Zdejmowanie hybrydy należy zlecić specjalistom w salonie kosmetycznym. Teraz już wiesz, jak malować paznokcie hybrydowe, aby utrzymały się piękne i trwałe przez długi czas.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: paznokcie hybrydowe jak malować

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments