paznokcie hybrydowe jak zrobić

temat wybrany: paznokcie hybrydowe jak zrobić

Paznokcie hybrydowe – jak zrobić?

Paznokcie hybrydowe to coraz popularniejszy sposób na stylizację paznokci. Dzięki nim nasze dłonie prezentują się elegancko i zadbane nawet przez kilka tygodni. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zrobić paznokcie hybrydowe w domu, to koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Krok po kroku:

1. Przygotuj swoje paznokcie. Oczyść je dokładnie z pozostałości lakieru, tłuszczu i kurzu. Odpowiednio je przycięte i wyrównane.

2. Nałóż bazę. Bazę należy równomiernie nałożyć na każdy paznokieć, a następnie utwardzić ją w lampie UV przez około 30 sekund.

3. Nałóż pierwszą warstwę lakieru hybrydowego. W przypadku pierwszej warstwy ważne jest, aby nie nałożyć jej zbyt cienko. Należy utwardzić ją w lampie przez około 30 sekund.

4. Nałóż drugą warstwę lakieru hybrydowego. Tym razem nałóż ją cieniej niż pierwszą warstwę, ale tak, aby paznokieć był pokryty równomiernie. Po nałożeniu drugiej warstwy, utwardź ją w lampie UV przez około 30 sekund.

5. Na koniec nałóż top coat. Top coat chroni paznokcie przed odpryskami i utrwala kolor. Nałóż go równomiernie i utwardź w lampie przez około 60 sekund.

6. Na końcu usuń warstwę dyspersyjną, którą pozostawia top coat. Możesz to zrobić przy pomocy specjalnego płynu lub po prostu wodą z mydłem.

I to wszystko! Twoje paznokcie hybrydowe są gotowe. Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzać z ich użytkowaniem. Zbyt częste nakładanie hybryd może osłabić paznokcie, a to z kolei może prowadzić do ich łamania się i pękania.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: paznokcie hybrydowe jak zrobić

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments