Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim każdy odbiorca może zarabiać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program dedykowany jest także dla kupujących indywidualnych, kiedy a firm oferujących usługi połączone z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Kobiety oraz firmy zajmujące wkład w Układzie Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz produkowanych w Układzie Partnerskim nagród są pewność, iż ich użytkownicy lub znajomi będą przyjmować z najzdrowszych usług hostingowych, oraz ich domeny będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za każdą nową usługę, która zostanie nabyta z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od cen zamówionej usługi. W sukcesu, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan działa dużo i Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od cen pierwszego przedłużenia usługi i 25% z każdego kolejnego. Dodatkowo za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cen 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony stanowi dla każdych klientów firmy, jak i osób jakie nie mają jeszcze pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można stosować także do bliskich, jak jeszcze do własnych użytkowników. Bez względu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje wzięcie z rozwiązań nazwa.pl, za wszą z nich podawane są punkty, jakie można wymienić na wartość czyli na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy specjalni, że dużo klientów z dawna poleca usługi w nazwa.pl, dlatego właśnie zdecydowali się zrewanżować i nagrodzić ich zbyt lojalność wobec znanej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na rynku prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek czas bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady wkładu w Układzie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba czy nazwa powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Mężczyzny jest to identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów poleconych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a informacje na problem naliczonych prowizji odpowiedzialne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Układzie Partnerskim przelewane są w 24h na określone konto bankowe.

zobacz Program partnerski nazwa.pl opinie

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments