Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Wszystko wskazuje na to, że 2019 rok będzie dużo udanym momentem na zbycie kryptowalut. W dzisiejszym etapie media obiegła wiadomość o tym, że w następnym roku na zbycie pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo teraz nie dziwi. Po tymże kiedy 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na targu, kurs bitcoina poszybował szczególnie w głowę, a wiele projektów ICO okazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda oddała się skusić na wpisanie w branżę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który zakończył się stuprocentowym sukcesem. Niektóre wykazywały się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest ważnym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z projektem wiąże duże możliwości na wielkie zyski, o czym mówił nawet na własnym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w skalach 20 centów, przy czym istotna cena wynosiła 1, 86 USD. Inny projekt wsparty Mayweathera – Centra, okazał się stworzoną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W historii nie brakuje także takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Nieco dużo szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam projekt był zdolny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został pozwany o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut stosowany jest z całą uwagą. W przeszłości wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże kiedy KNF i UOKiK krytycznie oddały się o promowanych tam treściach. Trudno się dziwić, ponieważ wśród wielu solidnych projektów zdarzają się także, choćby wyżej wymienione, oszustwa. Ponadto spędzamy w obrębie, który ze ważnym dystansem dołącza do innowacyjnych projektów.

Saleta widzi w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do indywidualnych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W niewielkim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, że nie chodzi tu o żadne spekulacje, i na planie wszystek będzie mógł dostać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmowy BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest normalną oraz lubianą osobistością nie lecz w świecie boksu. W przeciwieństwie do kolejnych celebrytów, Saleta raczej wyróżnia się zdrowym umysłem również w przeszłości nie wykazywał skłonności do zajmowania się z motyką na słońce.

Za projektem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO płaci za wszelki proces emisji SaletaCoin a jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie płacił za doradztwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkowicie innej platformie przygotowanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer przejmuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, jak to podjął uchwałę o wymianie z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to obecnie dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest istotną nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich pomysłów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie służyła głównie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć nowe usługi bądź efekty w roli gadżetów. Projekt posiada też na planie propagowanie sportu wśród młodzieży, zaś w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i przechowujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego programu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments