Reklama Szczecin

      Brak komentarzy do Reklama Szczecin

Formaty reklam w YouTube

Możliwości reklamowe w serwisie YouTube są ogromne. Jeżeli wolno Ci połapać się w aktualnych formatach reklamowych i chcesz usystematyzować sobie wiedzę aby móc stwierdzić i poprawnie sklasyfikować informacje na YouTube więc ten rozdział stanowi dla Ciebie.

Reklama Borne Sulinowo

W tym tekście opisane zostały następujące typy reklam w YouTube:

Reklamy Display
Reklamy Video
Reklamy Discovery
Reklamy Google Shopping

Reklamy Display

Ważnym z omawianych typów reklamy video na YouTube jest reklama displayowa w postaci banerów, jakie potrafią pokazywać się poza ekranem odtwarzanego wideo oraz bezpośrednio na ekranie filmu.

 

Zobacz również Ksero Kołobrzeg

Reklamy displayowe towarzyszące wideo

Tenże ostatnim informacji przedstawia się nad proponowanymi filmami, jakie dobierają się po jasnej stronie. Format 300×250 oraz 300×60 przedstawia się tylko na komputerach. Dużo ciekawy format, który wnosi do mieszkania uwagi użytkownika YouTube podczas oglądania przez niego obrazu w serwisie. Przez wszystek czas bycia materiału filmowego emitowana jest promocja w dobrym górnym rogu. Widać to istnieć również statyczna grafika, animowany baner albo same może siedzieć w klasie tekstowej.
Nakładki reklamowe na ekranie odtwarzanego filmu

Także na komputerach przedstawiają się nakładki reklamowe na wideo. Prezentowane są formaty graficzne lub tekstowe o rozmiarze 468×60 lub 728×90. Warto zwrócić uwagę, że informacji w klasie tekstowej są przeźroczyste. Jeśli nie chcemy spośród nich używać, wówczas pozostaje nam zaprojektowanie wersji graficznych.
Reklamy Video
Pomijalne reklamy wideo

To najzwyklejszy format reklamy wideo w YouTube, jaki można dostrzec przed, w trakcie czy po wyjściu filmu. Firma tej promocji to Trueview Instream. Pominięcie możliwe jest po obejrzeniu co kilka 5 sekund reklamy. Po upływie 5 chwili w dobrym dolnym rogu ekranu wideo pojawia się przycisk „Pomiń reklamę”. Wciśnięcie go wpływa zatrzymanie promocji i powrót do wykonywania filmu. Co istotne, reklama grana jest również na komputerach, smartfonach, tabletach. Więcej ten klient informacje można także popatrzyć na telewizorach oraz konsolach do gier. W sukcesu reklamy Instream możliwa jest ponad sytuacja, w której ujawni się jedna reklama po drugiej.Reklama Borne Sulinowo

Niepomijalne reklamy wideo

Format i należy do grupy reklam InStream. Jedyna różnica jest taka, iż nie ważna go opuścić i potrzeba obejrzeć informację do końca co w sukcesu dłuższych informacji pewno istnieć denerwujące dla użytkownika, który dawany jest wszystkiego dnia wieloma informacjami w YouTube. W sukcesu takich formatów daleko jest spowodować ciekawą, angażującą reklamę, która zwróci uwagę widowni na YouTube i obejrzy z zainteresowaniem taką reklamę. Reklama Borne Sulinowo

Przerywnik reklamowy

Trwająca zaledwie 6 sekund reklama InStream, której nie można pominąć. Ujawnia się również na pecetach kiedy i smartfonach i tabletach. Inna firma przerywnika, jaką potrafisz kojarzyć to Bumper Ad.
Sekwencja reklam video

Format reklamowy, jaka został ustalony w dzisiejszym etapie. Umożliwia ustawienie kilku reklam video w koleje w której będą prezentowane użytkownikom. Dzięki temuż ostatni klient kampanii idzie na „opowiedzenie historii” o własnej opinii oraz nakłonienie do jakości lub bezpośrednio do obrotu poprzez ten klient reklam. Reklama Borne Sulinowo

Reklamy Discovery

Typ reklamy, która promuje konkretny obraz na kanale w YouTube czy tez sam kanał w tym serwisie. Wyświetlić może się w rezultatach wyszukiwania YouTube albo również na karcie oglądania obrazu w YouTube – po jasnej stronie na liście proponowanych materiałów filmowych.
Reklamy Google Shopping
Karta Sponsorowana

W prostej części odtwarzanego ekranu wideo mogą także pojawić się produkty wynikające z Google Shopping, które dotyczyć mogą do konkretnego wideo. Po pewnym czasie belka z kartami produktów chowa się do odpowiedniej strony, jednak można ją tak rozwinąć, aby móc jeszcze przejrzeć produkty.
Jak widzisz formatów reklamowych, z których można wykorzystywać w ramach kampanii Google Ads stanowi bardzo mocno. Reklama Borne Sulinowo

zobacz również Formaty reklam w YouTube

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments