Spa Kołobrzeg Osiedle Pogodne

SPA w Kołobrzegu, czyli o wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w wygodnych warunkach. Kołobrzeg to spore miasto, w którym nie brakuje mieszkańców, a w momencie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Bliżej Morza u Jacka z garażem

Jest tutaj również stosunkowo duża liczba kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają stan swojego zdrowia. Popularnością napawa się również SPA Kołobrzeg, gdzie można zaznać zabiegów upiększających, relaksujących czy nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu hoteli w Kołobrzegu posiada specjalną strefę SPA. Oczywiście należy mieć, że są to szczególnie ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może słono kosztować, a z pełną śmiałością jest ważnym uczuciem i możliwość na odpoczynek nad brzegiem Bałtyku. Warto poznać kilka hoteli, jakie w domowej możliwości są SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest otwarta – należy do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Dostaje się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą daje od morza zaledwie 280 metrów. Hotel ma największą bazą SPA w Polsce – odkryć w niej ważna 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci, strefę jacuzzi. Na obszarze obiektu spotyka się i kilka saun i zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg zajmuje się dużą sławą wśród klientów, którzy ustalają się zarówno na środki upiększające, kiedy i lecznicze. W środowiska spa można znaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel posiada ponadto świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację i kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki standard pomocy w połączeniu ze bogatą pozycją i wcale dobrą ofertą.

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg dostępna jest dla zwiedzających w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt dany stanowi w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez pełny rok wysokie są dla turystów i kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych i kosmetycznych. W 2016 roku przeprowadził się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą zabawa w relaksującej atmosferze. Wśród zabiegów można wymienić masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel oferuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Istnieje obecne wyłącznie część bardzo wydajnej oferty. Hotel ma również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi sprzedawane w pakiecie przeważnie są nieco tańsze, dlatego naprawdę dużo kobiet planuje się mieć z takiej oferty.

Jantar Hotel*** & SPA

to opcja skierowana do twarzy poszukujących śnie i wypoczynku w znacznej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to obiekt zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Istnieje to innowacyjny ośrodek, który daje pakiet zabiegów upiększających i rehabilitacyjnych w pięknej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 lokali o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym plusem obiektu istnieje natomiast bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu i salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu spotyka się kompleks basenowy – goście hotelu mogą pobierać z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel to nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, ale również różne atrakcje dla kobiet w dowolnym wieku. Na obszarze obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla mężczyzn tworzone są również dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe istnieje więcej zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny obiekt to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w perspektywie uzdrowiskowej miasta. Od morza dzieli go tylko 200 metrów. Istnieje obecne nowe, bardzo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt posiada 76 pokoi standardowych i klasy LUX. W możliwości hotelu znajdują się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

jest niezwykle dużą ofertą SPA oraz zabiegów rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA należy do jednego z najnowocześniejszych w końca. Na obszarze hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w których można mieć z szeregu zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji gości przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i suchą sauną, a też jacuzzi. Dla kobiet chcących skorzystać z wszystkiego relaksu zalecana jest grota solna, w której można oddychać pełną piersią, oddając się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o