UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Fenomenalnie na Mistrzostwach Polski Młodych w nadmiarach w rodzaju wolnym zapisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w niedalekim Stargardzie a wkład w nim wzięło 244 najlepszych młodych zapaśników z wszystkiego świata.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a dokładniej 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Tak z nich napisałem się Aleksander Polguj, jaki w klasy do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w rezultacie pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle emocjonujący był także cel w roli do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Wkład w turnieju wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Jestem daleko odpowiedni z tych panów ponieważ odwalili kawał dobrej rzeczy nie jedynie na zawodach lecz jednocześnie na treningach gdzie otwierało się litry potu . Mam okazję że nowe lata współpracy przyniosą jeszcze większe produkty nie jedynie na arenach kraju jednak także więcej na końcach Europy czy te Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników teraz w najpodobniejszy weekend w Konkursu Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments