Wszystko co chciałaś wiedzieć o kulkach gejszy, ale bałaś się zapytać

Kulki gejszy to prawdziwy hit wśród erotycznych gadżetów. Chcesz cieszyć się seksem? W twoim asortymencie intymnych zabawek nie może ich zabraknąć. Oto wszystko co powinnaś wiedzieć o kulkach gejszy, ale bałaś się zapytać.

  1. Kulki gejszy to gadżet erotyczny, który zadba o twój orgazm. Idealnie nadaje się do różnych zabaw z partnerem. Wykorzystanie kulek w łóżku ogranicza tylko wasza wyobraźnia. Gadżety te stymulują mięśnie dna miednicy i podwajają twoją radość z seksu. Dobrze wyćwiczone mięśnie Kegla to także dodatkowa satysfakcja dla partnera.
  2. Dbają o Twoje zdrowie. Problemy z nietrzymaniem moczu, powrót do aktywności seksualnej po porodzie czy silniejsze odczuwanie podniecenia. Za te wszystkie rzeczy odpowiadają właśnie mięśnie dna miednicy. Należy je wzmacniać poprzez regularną stymulację. Już kilkuminutowe ćwiczenie mięśni Kegla daje niesamowite efekty. Jak najlepiej trenować? Oczywiście aplikując regularnie kulki gejszy.
  3. Bezpieczeństwo. Najpopularniejszym tworzywem z jakiego wykonywane są kulki gejszy jest silikon medyczny. Materiał ten nie uczula, łatwo się go myje i dezynfekuje. Jest przyjazny dla skóry i nie powoduje reakcji alergicznych. Dodatkowo bardzo łatwo go ogrzać, dzięki temu nie będziesz musiała aplikować do pochwy zimnego, nieprzyjemnego przedmiotu.
  4. Łatwo się aplikują. Włożenie kulek wygląda tak samo jak wymiana tamponu. Gadżety te wyposażone są w specjalny sznureczek, który ułatwia ich wyciąganie. Pamiętaj o tym, żeby żadna część kulki nie wystawała (oprócz sznureczka. Ten musi pozostać na zewnątrz!). Już kilka chwil po zaaplikowaniu ich do pochwy poczujesz, jak pracują twoje mięśnie.
  5. Mają różne rozmiary. Kiedy zaczniesz przeglądać oferty sklepów, w których dostępne są kulki gejszy na pewno zauważysz, że gadżety te mają różne rozmiary. Dla początkujących najodpowiedniejsze będą lekkie pojedyncze kulki. Wcześniej stymulowałaś mięśnie Kegla? Możesz wypróbować cięższe, podwójne kulki. Gadżety te różnią się również średnicą. Zaczynasz swoją “gejszową” przygodę? Zdecyduj się na kulki o mniejszej średnicy.
  6. Kulki gejszy progresywne. To specjalny rodzaj tego typu gadżetów. Składa się z “obudowy” do której możesz wkładać kulki o różnym ciężarze. To doskonałe urozmaicenie ćwiczeń dna miednicy. W jednym czasie możesz je stymulować dużo większym obciążeniem. Ten rodzaj kulek przeznaczony jest dla bardziej zaawansowanych pań.
  7. Kupuj tylko w sprawdzonych sklepach. Kieruj się opiniami innych klientek. Stawiaj na bezpieczne materiały. Najlepiej od razu zaopatrz się w kulki o różnych średnicach i rozmiarach. Pamiętaj, żeby sznureczek był zrobiony z silikonu, ponieważ materiałowe sznurki to siedlisko bakterii, które mogą wywoływać infekcje pochwy.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments