Związki dlaczego się rozpadają

      Brak komentarzy do Związki dlaczego się rozpadają

Związki dlaczego się rozpadają i ludzie boją się rozpoczynać nowe bo wcześniejsze zostawili ślady na ich psychice. Artykuł opisuje związki przyczyny ich rozpadów oraz przyczyny dlaczego ludzie boją się rozpoczynać nowe związki i trwają w przeszłości, która zostawiła bolące wspomnienia w naszej psychice.

Związki dlaczego się rozpadają

Związek każdy z nas postrzega to inaczej. Dla jednych będzie to status na portalu społecznościowym i super słodkie selfie z naszą druga połówki a dla innych będzie to bezpieczna przystań. Każdy z nas chciałby przeżyć prawdziwa miłość taką na cały życie jak nasi dziadkowie czy też jak postacie z popularnych filmów romantycznych. W związku trzeba dbać o siebie i szanować się na wzajem bo przecież nie wystarczy napisać sobie wiadomości na dobranoc czy też dzień dobry z zapewnieniem miłości, chociaż niektórym to wystarcza.

Uważam, że w związku trzeba iść na kompromisy, rozmawiać ze sobą i wspólnie cieszyć się z sukcesów i podnosić się po porażkach. Jak odróżnić prawdziwą miłość od zauroczenia? Zauroczenie mija dosyć szybko. Prawdziwa miłość utrzymuje się latami. Chciałoby się powiedzieć , że historia prawdziwej miłości to nie Romeo i Julia a nasi dziadkowie. Tak na pewno coś w tym jest. Kiedyś na pewno były inne czasy przede wszystkim jak występowały jakieś problemy w związku to się ze sobą rozmawiało a nie wyrzucało jak zużyte „zabawkę”. Teraz ludzie biorą ślub po miesiącu znajomości gdzie większość czasu spędzili nie ze sobą a np. W pracy. Takie znajomości nie mają racji bytu niestety.

Ludzie bawią się w przypadkowy sex bo boją się angażować ponieważ wcześniejsze relacje zostawili złe wspomnienia i bolące rany, które nie pozwalają na rozpoczęcie nowego rozdziału. Tworzymy sobie zapory i podświadomie nie chcemy się angażować. Ludzie teraz często wybierają opcje otwartego związku gdzie spędzają czas ze sobą i posiadają inne partnerki / partnerów do odbywania stosunków. Prędzej czy później nudzą się sobą bądź odnajdują kogoś z kim odnajdują sens aby następnego dnia się budzić. Do każdego związku może wkracza się nuda i rutyna warto wtedy przypomnieć o tym jak na początku związku o siebie walczyliśmy i przede wszystkim porozmawiać. Warto dbać o relacje i nie odrzucać ukochanej osoby tylko dlatego że pojawiły się problemy. Związek musi być czymś w rodzaju portu do którego cumujemy po długim rejsie. Warto o tym pamiętać zawsze.

Artykuł powstał dzięki portalowi erotyczny czat

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments